STOŁY i KRZESŁA białe zestawy

Katalog

STOŁY i KRZESŁA białe zestawy

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór eleganckich i klasycznych mebli w białym kolorze. Stoly i krzesła można kupować osobno lub łączyć dowolnie w wyjątkowe zestawy.

STOŁY i KRZESŁA białe zestawy Jest 180 produktów.

Podkategorie

  • Białe stoły

    W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór stołów w bieli (w połysku, macie, z blatami fornirowanymi). Proponujemy białe stoły w różnych kształtach. Przeglądając produkty w sklepie BestMeble4You znajdą Państwo zarówno stoły w prostokącie, kwadracie, jak i okrągłe oraz owalne. Szczególnie polecamy stoły z giętmi nogami w stylu ludwikowskim, ktore prezentują się bardzo efektownie. Wykonujemy także stoły pod wymiar.

  • Białe krzesła, taborety

    Oferta sklepu BestMeble4You to także szeroki wybór krzeseł w bieli, znajdą tu Państwo także białe taborety i hokery. Proponujemu Państwu głównie krzesła z twardego drewna bukowego lakierowanego w kolorze białym. Dostępne produkty można obijać tkaninami dostępnymi w naszych wzornikach - w ofercie też tkaniny zmywalne (za dopłatą). Wykonujemy również obicia z tkanin powierzonych. 

  • Zestawy w bieli

    Klientom, którzy urządzają kuchnię, jadalnię czy salon oraz kochają białe meble polecamy wyjątkowe zestawy stołów i krzeseł, które można dowolnie zestawiać lub korzystać z gotowych ofert. Każdy klient może indywidualnie skomponować swój zestaw, wybierając obicie, rozmiar stołu czy ilośc i model krzeseł. Nasze zestawy sprawdzą się także w restauracjach.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 180 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 180 elementów