Krzesła, hokery, pufy

ROYAL 1 Ekskluzywne krzesło tapicerowane, nogi proste

Nowy

400,00 zł

Dostosowywanie produktu
* - pola wymagane

loader

Więcej informacji

ROYAL 1 to ekskluzywne krzesło tapicerowane z pikowanym guzikami oparciem i prostymi nogami. Krzesło będzie stanowiło doskonały wystrój eleganckiego pomieszczenia. Krzesła są nie tylko wyjątkowo piękne, ale przede wszystkim bardzo wygodne. Każde krzesło robione jest ręcznie na zamówienie.

Szeroki wybór kolorystyki drewna, a także rodzaju i wybarwienia tkanin pozwoli dopasować je do charakteru każdego wnętrza. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania pików z kryształkami. Ponadto krzesła można zamówić z kołatką oraz gwoździami tapicerskimi. Siedzisko krzesła wykonane jest na sprężynie falistej. 

Cena dotyczy krzeseł wykonanych z tkanin prezentowanych poniżej w pierwszej grupie cenowej, wykonujemy również szezlongi z tkaniny powierzonej.

WYMIARY

  • Wysokość: 104 cm
  • Głębokość: 52 cm
  • Szerokość: 47 cm
  • Głębokość siedziska: 41 cm
  • Szerokość siedziska: 47 i 39 cm (trapez)
  • Wysokość do siedziska: 48 cm

INFORMACJE DODATKOWE

- Czas realizacji zamówienia: ok 30-40 dni roboczych
- Meble wykonywane ręcznie na indywidualne zamówienie, dlatego meble nie podlegają zwrotowi!!!
- Kolory próbek materiałów na zdjęciach, mogą się różnić od kolorów rzeczywistych ze względu na proces robienia zdjęć czy ustawienia monitora. Wybrany kolor obicia na podstawie przedstawionych zdjęć nie jest podstawą reklamacji. Na życzenie Klienta wysyłamy bezpłatnie próbki materiałów.

PRÓBNIKI DREWNA

TKANINY DO MEBLI Z KOLEKCJI ROYAL

ZOBACZ GALERIĘ TKANIN

Szukasz tkaniny której nie ma w naszej ofercie? Zajrzyj na stronę hurtowni ARTMEB lub FARGOREX (do tkanin z II i II grupy cenowej dopłata).

Produkty powiązane