Krzesła, hokery, pufy

ROYAL 7-D2 Krzesło pikowane guziakmi

Nowy

556,00 zł

Dostosowywanie produktu
* - pola wymagane

loader

Więcej informacji

ROYAL 7-D2 to eleganckie krzesło pikowane guzikami z zaokrąglonym oparciem. Krzesła są nie tylko wyjątkowo piękne, ale przede wszystkim bardzo wygodne. Każde krzesło robione jest ręcznie na zamówienie. W cenie standardowej nie posiada gwoździ tapicerskich.

Szeroki wybór kolorystyki drewna, a także rodzaju i wybarwienia tkanin pozwoli dopasować je do charakteru każdego wnętrza. Krzesło za dodatkową opłatą może być pikowane kryształkami. Ponadto krzesła można zamówić z kołatką oraz gwoździami tapicerskimi. Siedzisko krzesła wykonane jest na sprężynie falistej. 

Cena dotyczy krzeseł wykonanych z tkanin prezentowanych poniżej w pierwszej grupie cenowej, wykonujemy również szezlongi z tkaniny powierzonej.

WYMIARY

  • Wysokość: 92 cm
  • Głębokość: 67 cm
  • Szerokość: 55 cm

SPECYFIKACJA

  • Materiał: stelaż drewniany (drewno liściaste) / sprężyna falista
  • Nóżki: drewniane
  • Tolerancja: +/- 2 cm

PRÓBNIKI DREWNA

TKANINY

zobacz galerię tkanin

Szukasz tkaniny której nie ma w naszej ofercie? Zajrzyj na stronę hurtowni ARTMEB lub FARGOREX (do tkanin z II i II grupy cenowej dopłata).

INFORMACJE DODATKOWE

- Czas realizacji zamówienia: ok 30-40 dni roboczych
- Meble wykonywane ręcznie na indywidualne zamówienie, dlatego meble nie podlegają zwrotowi!!!
- Kolory próbek materiałów na zdjęciach, mogą się różnić od kolorów rzeczywistych ze względu na proces robienia zdjęć czy ustawienia monitora. Wybrany kolor obicia na podstawie przedstawionych zdjęć nie jest podstawą reklamacji. Na życzenie Klienta wysyłamy bezpłatnie próbki materiałów.

Produkty powiązane