raty przez internet leasing przez internet
  intaro
  • intaro
  • intaro
  • intaro

  INTARO A10 Łóżko kontynentalne 100X200 z pojemnikiem. bez topera

  1 392,00 zł
  Brutto czas realizacji ok 14-21 dni roboczych
  Materac
  Pojemnik na pościel

  lub zamów telefonicznie 608 230 700
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków


  INTARO A10 to łóżko kontynentalne na drewnianych nóżkach o powierzchni spania 100x200. Łóżko w standardzie posiada pojemnik otwierany za pomoca siłowników sprężynowych. Łóżko posiada także pionowe przeszycia na zagłowiu. Na zdjęciu głównym łóżko ze skrzynia w białej eksokorze, ale łóżko może być też cale jednokolorowe - w jednej tkaninie (cena bez zmian).

  W standardzie łóżko posiada materac piankowy FOAM CLASIC (lub za dopłatą materac kieszeniowy w kilku opcjach do wyboru). Boki i góra materaca obszyte są tkaniną w kolorze łóżka. 

  Cena podstawowa nie obejmuje materac nawierzchniowego - topera. Do łóżka można dokupić topper wykonany z pianki wysoko elastycznej lub toper z pianki VISCO która reagując na ciepło dopasowuje się do kształtu ciała. 

  Meble w paczkach do samodzielnego montażu

  INFORMACJE DODATKOWE

  • Za dopłatą można wyposażyć łóżko w siłowniki gazowe ułatwiające otwieranie
  • Istnieje możliwość modyfikacji łóżka - np. zmiana szycia, inna wysokość zagłówka, zmiana wymiaru
  • Wykonujemy łóżka z tkaniny powierzonej.
  • TKANINY OBICIOWE: W cenę łóżka wliczone są tkaniny z I grupy cenowej, do tkanin grupy II i III będzie obowiązywać dopłata. Przy składaniu zamówienia proszę wpisać rodzaj i numer wybranej tkaniny.

  DOSTĘPNE WYMIARY 

  • Powierzchnia spania: 100 x 200 cm
  • szerokość: 100 cm
  • głębokość: 205 cm
  • wysokość: 105 cm
  • głębokość pojemnika: 25 cm
  • wysokość nóżek: 16 cm
  • wszystkie wymiary: +/- 3 cm

  DO WYBORU DWIE STRONY ŁÓŻKA -  ŁÓŻKO LEWE ORAZ ŁÓŻKO PRAWE

  W standardzie tył łóżka ((plecy osłony, zagłowia) ) obity jest tkaniną techniczną. Jeśli chcesz to zmienić, dokup opcję za dopłatą. O szczegóły pytaj Sprzedawcę.

  Opis

  POWIERZCHNIA SPANIA
  100 x 200 cm
  Dodatkowy materac nawierzchniowy
  Opcjonalnie za dopłatą
  Pojemnik na pościel
  TAK
  Szuflada wysuwana
  NIE
  Dominujący kolor na zdjęciu głównym
  niebieski
  Łóżko z materacem
  TAK

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  INTARO A10 Łóżko kontynentalne 100X200 z pojemnikiem. bez topera

  Napisz swoją opinię

  !DOTYCZY JEDYNIE ŁÓŻEK Z WBUDOWANYM MATERACEM!

  MATERAC

  Odpowiednio dobrany materac to gwarancja dobrego wypoczynku i snu. Do wyboru proponujemy pięć rodzajów wysokiej jakości, wygodnych w użyciu materacy. Pełna specyfikacja w zakładce Materace opis. 

   

  FOAM CLASIC – materac piankowy. Stopień twardości  H2. Materac w standardzie. Cena łóżka bez zmian.

  POCET CLASIC COMFORT – zastosowano sprężyny spiralne ( 250 sprężyn na 1m2) o tej samej średnicy, które umieszczone zostały w osobnej kieszonce. Materac  pocetowy indywidualnie reaguje na nacisk, dzięki czemu użytkownik odczuwa komfort wypoczynku spowodowany dostosowaniem się kieszeni do ciała. Twardość materaca H2. 

  Materac za dopłatą. By dokupić materac do łóżka, ZOBACZ PRODUKTY POLECANE.

  POCET COCO COMFORT -  zastosowano sprężyny spiralne ( 250 sprężyn na 1m2) o tej samej średnicy, które umieszczone zostały w osobnej kieszonce. Materac  pocetowy indywidualnie reaguje na nacisk, dzięki czemu użytkownik odczuwa komfort wypoczynku spowodowany dostosowaniem się kieszeni do ciała. Mata kokosowa wpływa na zwiększenie twardości powierzchni spania więc będzie to dobra propozycja dla osób, które preferują sen na nieco twardszym podłożu. Twardość materaca H3.

  Materac za dopłatą. By dokupić materac do łóżka, ZOBACZ PRODUKTY POLECANE. 

  MULTIPOCET LUX SLEEP– sprężyny kieszeniowe 528 sprężyn na 1m2, dzielą materac na 7 stref twardości. Sprężyny pracują niezależnie od siebie, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób różniących się wagą ciała, ponieważ materac nie ugina się w stronę drugiej osoby. Twardość materaca H4.

  Materac za dopłatą. By dokupić materac do łóżka, ZOBACZ PRODUKTY POLECANE.

  MULTIPOCET LUX COCO sprężyny kieszeniowe 528 sprężyn na 1m2, dzielą materac na 7 stref twardości.  Sprężyny pracują niezależnie od siebie, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla osób różniących się wagą ciała, ponieważ materac nie ugina się w stronę drugiej osoby.  Mata kokosowa wpływa na zwiększenie twardości powierzchni spania więc będzie to dobra propozycja dla osób, które preferują sen na nieco twardszym podłożu. Twardość materaca H4 dla osób preferujących twardsze materace.  

  Materac za dopłatą. By dokupić materac do łóżka, ZOBACZ PRODUKTY POLECANE.

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć