Meble kuchenne

Meble kuchenne BIANCA biały połysk

Nowy

3 491,00 zł

Więcej informacji

BIANCA to nowoczesny zestaw mebli kuchennych w modnym kolorze biały połysk. Całość zdobią proste, matowe uchwyty. Fronty szafek zostały wykonane z płyty MDF, tworzą proste i gładkie powierzchnie, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości w naszej kuchni, dzięki czemu zaoszczędzamy czas na sprzątnie. Zawiasy i szuflady w meblach posiadają system cichego domykania.

Ponadto dużą zaletą systemu jest możliwość samodzielnego skomponowania zestawu w zależności od potrzeb i rozmiaru pomieszczenia, które chcemy umeblować. W naszej ofercie znajdą Państwo również pojedyncze szafki do kuchni stanowiące komplet do systemu BIANCO. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze niż zestawy mebli kuchennych wykonanych pod wymiar. 

Cena dotyczy samych szafek BEZ BLATÓW, nie obejmuje sprzętu AGD oraz zlewozmywaka. Istnieje możliwość zakupu dodatkowego wyposażenia w postaci jednokomorowego zlewozmywaka oraz wkładu na sztućce. Cena dotyczy zestawu widocznego na zdjęciu. Istnieje możliwość własnej konfiguracji kuchni. Ceny pozostałych szafek podane są poniżej.

WYKONANIE MEBLI

korpus: szary
front: MDF biały połysk / PCV biały połysk
uchwyty: metal

ELEMENTY SYSTEMU
Szafki dolne:
80 ZL 2F BB Szafka pod zlewozmywak
80 D 2F BB Szafka dwudrzwiowa
40 D 4S BB Szafka z szufladami
60 DG BB Szafka pod piekarnik
90/90 DN BB Szafka naroŻna
60 DK-210 2F Szafka wysoka
30 D ZAK BB Półka (zakończenie)

Szafki górne:
80 GU-72 dwie szafki
40 G-72 F...   szafka 40 jednodrzwiowa
60 OK-40 szafka okapowa
60/60 NAR G-72 szafka narożna
30G-72F dwie szafki
30G ZAK-72 półka wisząca (zakończenie)

OZNACZENIE
BB - bez blatu 

Produkty powiązane