Zestawy w bieli

SKANDI Zestaw w stylu skandynawskim: stół 80x150+40 cm + 4 krzesła

Nowy

888,00 zł

Dostosowywanie produktu
* - pola wymagane

loader

Więcej informacji

Zestaw w stylu skandynawskim: rozkładany stół SKANDI w wymiarze 80x150+40 cm oraz cztery krzesła SKANDI to przepiękna kompozycja, która idealnie sprawdzi się w kuchni, jadalni czy salonie. Są to zarazem eleganckie i proste meble, a ich atutem jest wysoka jakość. 

Stół SKANDI  to klasyczny, prosty mebel w skandynawskim stylu. Podstawa stołu SKANDI wykonana została z drewna bukowego i pomalowana w  wybranym wybarwieniu, blat z płyty laminowanej w kolorze białym. Krawędzie stołu oklejone zostały obrzeżem PCV.  Stoły rozkładane rozsuwa się na stalowych prowadnicach łożyskowanych. Krzesła SKANDI także zostały wykonane z drewna bukowego i pomalowane w kolorze białym. Krzesła są wygodne i stabilne, a szeroki wybór kolorystyki siedziska pozwala na dopasowanie krzeseł do każdego wnętrza.

Zestawy SKANDI można dowolnie komponować - w zależności od potrzeb można zmienić rozmiar stołu czy ilość zamawianych krzeseł.

Produkt Polski. Gwarancja producenta 24 miesiące. Po otrzymaniu mebli, trzeba jedynie przykręcić nogi od stołu do blatu.

WYMIARY STOŁU z jedną wkładką

  • długość: 150 cm + 1 wkładka 40 cm (po rozłożeniu 190 cm)
  • szerokość: 80 cm
  • wysokość: 76 cm

WYMIARY KRZESŁA SKANDI, 4 sztuki

  • wys.: 95 cm
  • szerokość: 42 cm

KOLORYSTYKA BLATU

  • biały półmat - laminat

PRÓBNIKI DREWNA I WZORNIKI TKANIN DO KOLEKCJI MODERN

>>>> KLIKNIJ TUTAJ

MECHANIZM ROZKŁADANIA STOŁU (dot. wyłącznie stołów rozkładanych)

Produkty powiązane