SENTO DM-18 materac dwustronny MULIPOCKET
   SENTO DM-18 materac dwustronny MULIPOCKET

   SENTO DM-18 materac dwustronny MULIPOCKET

   Review (0)
   701,00 złz VAT
   MATERAC lub STELAŻ rozmiary :
   Ilość
   Lub zamów telefonicznie
   608 230 700
   Zakupy na niskie ratyczas realizacji ok 10-14 dni roboczych
   Koszty dostawy

   Dwustronny materac sprężynowo-piankowy SENTO DM-18 zbudowany jest ze sprężyn kieszeniowych o różnych twardościach dopasowanych do fizjologicznej budowy ciała. Każda sprężyna wykonana została z wysokogatunkowego drutu i umieszczona została w osobnej kieszonce. Budowa materaca zapewnia bardzo wysoki komfort spania.

   DOSTĘPNE ROZMIARY MATERACA

   • 80x200 cm
   • 90x200 cm
   • 100x 200 cm
   • 120x200 cm
   • 140x200 cm
   • 160x200 cm
   • 180x200 cm

   INFORMACJE DODATKOWE

   • ilość sprężyn: 506 szt. / m2,
   • wysokość materaca: 20 cm,
   • wkład sprężynowy obłożony jest z jednej strony pianką pianką TERMOELASTYCZNĄ VISCO) - 3 cm, z drugiej strony pianką WYSOKOELASTYCZNĄ - 3 cm,
   • pokrowiec posiada zamek wszyty w kształcie litery L, co ułatwi zdejmowanie w celu wyprania. Tkanina użyta do produkcji pokrowca jest bardzo przyjemna i delikatna a zrazem wytrzymała w codziennym użytkowaniu.
   • dwie strony twardości h4

   Materace multipocket to nadal materace sprężynowe kieszonkowe ale o znacznie większej ilości sprężyn. Średnica sprężyny w tego typu  materacach to   
   maksymalnie 3,5 cm. Na każdy m2 materaca przypada ich co najmniej 506. Oczywiście każda sprężyna jest  "zapakowana" w osobny woreczek co jeszcze bardziej  poprawia wygodę i komfort snu. 

   Materac dwustronny. Materac dwustronny - obie strony materaca stanowią powierzchnię użytkową.

   Ocieplina (owata). Włókno klimatyzujące, które zapewnia odpowiednią wentylację materaca.

   Bawełna. Bawełna jest surowcem naturalnym. W czasie snu jest w stanie przejąć połowę z wytwarzającej się wilgoci ciała, dlatego zapewnia jego odpowiednią wentylację. Strona letnia materaca została otoczona 100% naturalną bawełna. Bawełna zapewnia odpowiednią wentylację ciała w ciepłe letnie noce.

   Owcza wełna. Materac jednostronnie otoczony owczą wełna która doskonale wchłania pot oraz utrzymuje stałą temperaturę ciała. Strona z owczą wełna polecana na chłodne zimowe noce.

   Materac średnio-twardy.  Twardy Materac o uniwersalnej, średniej twardości.

   Pranie.  Możliwość prania.

   Materac hypoalergiczny. Budowa materaca i użyte w jego produkcji materiały zapewniają całkowity brak substancji uczulających. Jest zatem idealny dla osób z alergią.

   7 stref twardości. System 7-strefowy charakteryzuje się tym, iż każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce materiału. Sprężyny nie są połączone ze sobą, co powoduje, że każda pracuje osobno, niezależnie od drugiej. Taka praca eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnie.

   Pokrowiec pikowany LATO / ZIMA. Pokrowiec w zestawie. Zamek pokrowca wszyty jest w kształcie litery L co znacznie ułatwia jego zdejmowanie w celu wyprania (40 stopni C). Gramatura pokrowca wynosi od 350-400 gr/m². Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie. Wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia ze jest on bardzo przyjemny i delikatny a zarazem bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu.

   Pianka VISCO. Pianka z pamięcią kształtu dostosowuje się do kształtu ciała. Pianka zapewnia zdrowy, głęboki sen.

   Pianka poliuretanowa wysokoelastyczna. Pianka charakteryzuje się wyjątkową sprężystością, elastycznością i przewiewnością.

   ALABAMA

   Opis

   POWIERZCHNIA SPANIA
   180 x 200 cm
   Termin realizacji
   10 - 14 dni roboczych

   Skontaktuj się z nami

   Kontakt z nami

   Na chwilę obecną brak opinii klientów.

   Napisz opinię
   SENTO DM-18 materac dwustronny MULIPOCKET

   Zobacz także

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: